dan-bud

logo kontenery Danbud 2

Wywóz gruzu Zabrze

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

KONTENER 5m3, 7m3, 10m3

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych oraz firm w mieście Zabrze i okolicy. Świadczymy pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami podczas każdego projektu budowlanego, remontowego i porządkowego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci i odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, szybkość realizacji zamówień oraz spersonalizowane dostosowania. Przy zamówienie dużej ilości kontenerów na śmieci lub regularnej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapewniamy ekspresowo wywóz gruzu, śmieci, gabarytów, odpadów budowlanych i innych odpadów na terenie Zabrza i Śląska. Jeśli jest Ci potrzebny wynajem kontenerów – zadzwoń. Niezwłocznie dostarczymy Ci kontener na gruz w 3 możliwych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3.

Dla wygody klientów płatności można dokonać gotówką i kartą kierowcy lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy satysfakcję z realizacji zamówienia.

wywóz gruzu Zabrze

WYWÓZ GRUZU I ŚMIECI

POTRZEBNY CI KONTENER NA GRUZ? ZADZWOŃ!

Kontener 5m3, 7m3, 10m3 – na gruz, śmieci, odpady budowlane, zmieszane, wielkogabarytowe

KONTENER NA GRUZ ZABRZE

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń do nas pod numer 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontener  na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia w mieście Zabrze. Szczegóły ustalamy osobno przy zamówieniu.

Do kontenera na gruz można wrzucać m.in. cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkie materiały do prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, można umieścić w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.

Kilka dni temu zakończyłeś remont swojego mieszkania, a efektem była sterta gruzu, z której nie masz pojęcia jak się pozbyć? Nasza firma pomoże Ci w tym niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem nieruchomości, czy tylko ją nadzorujesz. Odgruzowywaniem Warszawy zawsze powinny zajmować się doświadczone firmy, które dysponują odpowiednim sprzętem i działają w dzień zgodnie z obowiązującymi procedurami. To nasza firma, która jest skierowana do wszystkich, którzy chcą pozbyć się gruzu w Zabrzu. Specjalizujemy się w wywozie gruzu na terenie miasta oraz wywozie odpadów różnego pochodzenia, także w pobliskich miastach. Zapewnimy Ci profesjonalną usługę kontenerową, która zabierze Cię we wskazane miejsce. Z nami masz pewność, że gruz z poprzedniego remontu już nigdy nie będzie Twoim obowiązkiem. Od samego początku stawiamy na jakość naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zdecyduje się nam zaufać, był w pełni usatysfakcjonowany. Każde zlecenie traktujemy poważnie, traktując wszystkich klientów jednakowo. Nie rozróżnia tych, którzy chcą skorzystać z naszej oferty oraz tych, którzy są ważniejsi i mniej ważni.

Zobacz także: wywóz gruzu Chorzów

Wynajem kontenerów Danbud

KONTENERY DANBUD

Wykonujemy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych i firm w miejscowości Zabrze. Oferujemy pełen zakres usług z zakresu usług utylizacyjnych podczas realizacji każdego projektu budowlanego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, odpady po remoncie oraz odpady niebezpieczne. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o objętości 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy niskie koszty, natychmiastową realizację zamówień oraz dostosowane rozwiązania. Przy zamówieniu dużej ilości kontenerów na śmieci lub częstych zleceń oferujemy korzystne promocje.

Realizujemy szybki wywóz gruzu na terenie miasta Zabrze. Jeśli potrzebujesz wypożyczyć kontener na śmieci, skorzystaj z naszych usług. Bezzwłocznie przewieziemy kontener na gruz w trzech dostępnych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3. Dla Twojej wygody dostępne są różne opcje płatności gotówką i kartą u pracownika lub przelewem bankowym (opłata przed realizacją). Gwarantujemy pełną zadowolenie klienta z realizacji zlecenia.

Jeśli chcesz wynająć kontener na gruz, zadzwoń do nas pod numerem telefonu 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Przyjmujemy zamówienia od siódmej do szesnastej w dni robocze. Kontenery na gruz dostarczamy zwykle w ciągu 24 godzin po przyjęciu zgłoszenia w mieście Zabrze. Szczegóły doprecyzowujemy osobno podczas składania zamówienia. Do kontenera na gruz są akceptowane między innymi odpady z rozbiórki, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Za wyjątkiem wszystkich materiałów powstałych podczas prac budowlanych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, mogą być umieszczone w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.Konsumenci korzystający z naszych usług to zarówno duże organizacje, jak i osoby prywatne. Nasza firma Danbud jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w regionie dzięki nowoczesnemu sprzętowi, dynamicznemu rozwojowi i dużej sieci klientów.

WYNAJEM KONTENERÓW FAQ

Jak zamówić kontener na gruz w Zabrzu?

Aby zamówić kontener na gruz w Zabrzu, zadzwoń pod numer 792-459-575 lub prześlij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00.

Ile czasu muszę czekać na podstawienie kontenera w Zabrzu?

Kontener na gruz, śmieci i inne odpady podstawiamy zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym po zamówieniu. Szczegóły ustalamy indywidualnie podczas zamówienia.

Jak i kiedy mogę zapłacić za kontener na gruz?

Płatności w postaci gotówki lub kartą przyjmuje kierowca przy podstawieniu kontenera. Można również dokonać przedpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Czy podane w cenniku ceny za wywóz gruzu są całościowe?

Podane ceny za wywóz gruzu są cenami ryczałtowymi zawierającymi w sobie opłatę za podstawienie kontenera na 7 dni. Za każdy kolejny
dzień naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 zł netto za dzień.

Co mogę wrzucać do kontenera na gruz?

Do kontenerów gruzowych wrzucamy gruz ceglany, betonowy, tynki, kafelki oraz wszelkiego rodzaju produkty pochodzące z rozbiórek wyłączając opakowania plastikowe, papierowe, kartongipsy itp.

Jakie kontenery oferujecie?

Podstawiamy kontenery w mieście Zabrze w trzech rozmiarach: 5m3, 7m3 i 10m3. Rozróżniamy kontenery na gruz lub kontenery na zmieszane odpady budowlane.

5/5 - (3 votes)