dan-bud

logo kontenery Danbud 2

Wywóz gruzu Bytom

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

KONTENER 5m3, 7m3, 10m3

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych oraz firm w mieście Bytom i okolicy. Świadczymy pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami podczas każdego projektu budowlanego, remontowego i porządkowego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci i odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, szybkość realizacji zamówień oraz spersonalizowane dostosowania. Przy zamówienie dużej ilości kontenerów na śmieci lub regularnej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapewniamy ekspresowo wywóz gruzu, śmieci, gabarytów, odpadów budowlanych i innych odpadów na terenie Bytomia i Śląska. Jeśli jest Ci potrzebny wynajem kontenerów – zadzwoń. Niezwłocznie dostarczymy Ci kontener na gruz w 3 możliwych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3.

Dla wygody klientów płatności można dokonać gotówką i kartą kierowcy lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy satysfakcję z realizacji zamówienia.

wywóz gruzu Bytom

WYWÓZ GRUZU I ŚMIECI

POTRZEBNY CI KONTENER NA GRUZ? ZADZWOŃ!

Kontener 5m3, 7m3, 10m3 – na gruz, śmieci, odpady budowlane, zmieszane, wielkogabarytowe

KONTENER NA GRUZ BYTOM

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń do ans pod numer 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontener  na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia w mieście Bytom. Szczegóły ustalamy osobno przy zamówieniu.

Do kontenera na gruz można wrzucać m.in. cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkie materiały do prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, można umieścić w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.

W Bytomiu odbywają się liczne inwestycje budowlane, remonty i rozbiórki, czego efektem jest mnóstwo gruzu i odpadów po budowach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm i osób prywatnych świadczymy usługi wywozu gruzu. Kontenery na gruz możemy dostarczyć na drugi dzień po złożeniu zamówienia, co czyni nas najszybszą firmą świadczącą usługi wywozu gruzu w tym mieście. Aktualna oferta kontenerów na gruz jest najbogatsza w Polsce. Specjalizujemy się w wywozie gruzu zarówno dla małych jak i dużych projektów. Niezależnie od wielkości projektu możesz zamówić wywóz gruzu kontenerowego na terenie Bytomia. U nas możesz zamówić kontener na gruz i bezpiecznie zapłacić. W przypadku dodania do kontenera odpadów budowlanych, prosimy o poinformowanie nas o chęci odbioru kontenera. Nasi fachowcy będą nadzorować odbiór i wywóz śmieci. Zrobią to w sposób odpowiedzialny i przyjazny dla środowiska. Cieszymy się że tu jesteś! W wielu przypadkach użytkownicy poszukujący wywozu gruzu Bytom, wywozu odpadów poremontowych, wywozu odpadów zielonych, wywozu odpadów budowlanych, wybierają również inne usługi jak wynajem kontenera na gruz.

Zobacz także: wywóz gruzu Gliwice

Wynajem kontenerów Danbud

WYNAJEM KONTENERÓW FAQ

Jak zamówić kontener na gruz w Bytomiu?

Aby zamówić kontener na gruz w Bytomiu, zadzwoń pod numer 792-459-575 lub prześlij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00.

Jak długo trzeba czekać na podstawienie kontenera w Bytomiu?

Kontener na gruz, śmieci i inne odpady podstawiamy zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym po zamówieniu. Szczegóły ustalamy indywidualnie podczas zamówienia.

Jak i kiedy mogę zapłacić za kontener na gruz?

Płatności w postaci gotówki lub kartą przyjmuje kierowca przy podstawieniu kontenera. Można również dokonać przedpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Czy podane w cenniku ceny za wywóz gruzu są pełne?

Podane ceny za wywóz gruzu są cenami ryczałtowymi zawierającymi w sobie opłatę za podstawienie kontenera na 7 dni. Za każdy kolejny
dzień naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 zł netto za dzień.

Co mogę wrzucać do kontenera na gruz?

Do kontenerów gruzowych wrzucamy gruz ceglany, betonowy, tynki, kafelki oraz wszelkiego rodzaju produkty pochodzące z rozbiórek wyłączając opakowania plastikowe, papierowe, kartongipsy itp.

Jakie kontenery oferujecie?

Podstawiamy kontenery w mieście Bytom w trzech rozmiarach: 5m3, 7m3 i 10m3. Rozróżniamy kontenery na gruz lub kontenery na zmieszane odpady budowlane.

5/5 - (3 votes)