dan-bud

logo kontenery Danbud 2

Wywóz gruzu Katowice

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

KONTENER 5m3, 7m3, 10m3

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych oraz firm w mieście Katowice i okolicy. Świadczymy pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami podczas każdego projektu budowlanego, remontowego i porządkowego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci i odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, szybkość realizacji zamówień oraz spersonalizowane dostosowania. Przy zamówienie dużej ilości kontenerów na śmieci lub regularnej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty. Zapewniamy ekspresowo wywóz gruzu, śmieci, gabarytów, odpadów budowlanych i innych odpadów na terenie Katowic i Śląska. Jeśli jest Ci potrzebny wynajem kontenerów – zadzwoń. Niezwłocznie dostarczymy Ci kontener na gruz w 3 możliwych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3. Dla wygody klientów płatności można dokonać gotówką i kartą kierowcy lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy satysfakcję z realizacji zamówienia.

wywóz gruzu Katowice

WYWÓZ GRUZU I ŚMIECI

POTRZEBNY CI KONTENER NA GRUZ? ZADZWOŃ!

Kontener 5m3, 7m3, 10m3 – na gruz, śmieci, odpady budowlane, zmieszane, wielkogabarytowe

KONTENER NA GRUZ KATOWICE

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń do ans pod numer 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontener  na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia w mieście Katowice. Szczegóły ustalamy osobno przy zamówieniu.

Do kontenera na gruz można wrzucać m.in. cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkie materiały do prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, można umieścić w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.

Naszymi klientami są zarówno duże organizacje, jak i osoby prywatne. Nowoczesny sprzęt, dynamiczny rozwój firmy oraz duża sieć odbiorców sprawiają, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Katowicach. Zadowoleni klienci to fundament naszej marki, a my wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów poprzez ciągłe doskonalenie umiejętności naszych pracowników. Danbud to przede wszystkim wywóz gruzu na terenie Katowic i okolicy. Naszym celem jest pomoc każdemu klientowi indywidualnemu, jak również firmom podejmującym się projektów remontowych lub budowlanych. Posiadamy różnej wielkości kontenery na gruz. Nasze kontenery mogą pomieścić zarówno odpady zmieszane i gruz, ziemię, odpady remontowo-budowlane, jak i odpady zielone. Na zlecenie prywatne wywozimy również różnego rodzaju śmieci. W Warszawie odbieramy odpady, śmieci i gruz, robimy to za pomocą kontenerów i specjalistycznego sprzętu.

Zobacz także: kontener na gruz Ruda Śląska

Wynajem kontenerów Danbud

KONTENERY DANBUD

Wykonujemy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych i firm w miejscowości Katowice. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu gospodarki odpadami podczas wykonywania każdego zadania porządkowego. Odbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci oraz odpady dużej objętości. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o wielkości 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy atrakcyjne stawki, natychmiastową realizację zamówień oraz spersonalizowane rozwiązania. Przy zamówieniu dużej ilości kontenerów na śmieci lub stałej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapewniamy szybki wywóz gruzu w okolicach miasta Katowice. Jeśli potrzebujesz wynająć kontener na śmieci, zadzwoń do nas. Bezzwłocznie przewieziemy kontener na gruz w trzech dostępnych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3. Dla Państwa wygody dostępne są różne opcje płatności gotówką i kartą u pracownika lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy pełną zadowolenie z realizacji zamówienia.

Jeżeli potrzebujesz kontener na gruz, nawiąż z nami kontakt pod numerem telefonu 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Przyjmujemy zamówienia od godziny 7:00 do 16:00 w dni robocze. Kontenery na gruz dostarczamy zwykle w ciągu 24 godzin po potwierdzeniu zamówienia w mieście Katowice. Szczegóły doprecyzowujemy osobno przy zamówieniu. Do kontenera na gruz mogą być wyrzucane m.in. gruz budowlany, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkich materiałów związanych z pracami budowlanymi, poza papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, są dopuszczone w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.Konsumenci korzystający z naszych usług to zarówno duże organizacje, jak i osoby prywatne. Nasza firma Danbud jest jedną z najbardziej popularnych w Katowicach dzięki nowoczesnemu sprzętowi, dynamicznemu rozwojowi i dużej sieci odbiorców.

WYNAJEM KONTENERÓW FAQ

Jak zamówić kontener na gruz w Katowicach?

Aby zamówić kontener na gruz w Katowicach, zadzwoń pod numer 792-459-575 lub prześlij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00.

Ile czasu muszę czekać na podstawienie kontenera w Katowicach?

Kontener na gruz, śmieci i inne odpady podstawiamy zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym po zamówieniu. Szczegóły ustalamy indywidualnie podczas zamówienia.

Jak i kiedy mogę zapłacić za kontener na gruz?

Płatności w postaci gotówki lub kartą przyjmuje kierowca przy podstawieniu kontenera. Można również dokonać przedpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Czy podane w cenniku ceny za wywóz gruzu są całościowe?

Podane ceny za wywóz gruzu są cenami ryczałtowymi zawierającymi w sobie opłatę za podstawienie kontenera na 7 dni. Za każdy kolejny
dzień naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 zł netto za dzień.

Co mogę wrzucać do kontenera na gruz?

Do kontenerów gruzowych wrzucamy gruz ceglany, betonowy, tynki, kafelki oraz wszelkiego rodzaju produkty pochodzące z rozbiórek wyłączając opakowania plastikowe, papierowe, kartongipsy itp.

Jakie kontenery oferujecie?

Podstawiamy kontenery w mieście Katowice w trzech rozmiarach: 5m3, 7m3 i 10m3. Rozróżniamy kontenery na gruz lub kontenery na zmieszane odpady budowlane.

5/5 - (3 votes)