dan-bud

logo kontenery Danbud 2

Wywóz gruzu Mikołów

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

KONTENER 5m3, 7m3, 10m3

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych oraz firm w mieście Mikołów i okolicy. Świadczymy pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami podczas każdego projektu budowlanego, remontowego i porządkowego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci i odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, szybkość realizacji zamówień oraz spersonalizowane dostosowania. Przy zamówienie dużej ilości kontenerów na śmieci lub regularnej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapewniamy ekspresowo wywóz gruzu, śmieci, gabarytów, odpadów budowlanych i innych odpadów na terenie Mikołowa i Śląska. Jeśli jest Ci potrzebny wynajem kontenerów – zadzwoń. Niezwłocznie dostarczymy Ci kontener na gruz w 3 możliwych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3.

Dla wygody klientów płatności można dokonać gotówką i kartą kierowcy lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy satysfakcję z realizacji zamówienia.

wywóz gruzu Mikołów

WYWÓZ GRUZU I ŚMIECI

POTRZEBNY CI KONTENER NA GRUZ? ZADZWOŃ!

Kontener 5m3, 7m3, 10m3 – na gruz, śmieci, odpady budowlane, zmieszane, wielkogabarytowe

KONTENER NA GRUZ MIKOŁÓW

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń do nas pod numer 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontener  na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia w mieście Mikołów. Szczegóły ustalamy osobno przy zamówieniu.

Do kontenera na gruz można wrzucać m.in. cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkie materiały do prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, można umieścić w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.

Zwykłe worki na śmieci nie wystarczą. Czasami wywóz gruzu z różnych miejsc w Mikołowie jest możliwy tylko przy pomocy kontenerów na gruz. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który jest dedykowany do tego zadania, obsługiwany jest przez doświadczony personel. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować projekty w trudnych lokalizacjach. Dzięki temu podejmujemy się zadań o różnym stopniu trudności, co skutecznie prowadzi do realizacji trudnych zleceń. Zapraszamy do kontaktu, omówimy cały zakres usług i wszelkie możliwe kierunki współpracy.

Zobacz także: wywóz gruzu Sosnowiec

Wynajem kontenerów Danbud

KONTENERY DANBUD

Wykonujemy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych i firm w miejscowości Mikołów. Oferujemy pełen zakres usług z zakresu usług utylizacyjnych podczas każdego projektu budowlanego. Odbieramy wszelkiego rodzaju odpady, gruz oraz odpady dużej objętości. Nasze oferta to kontenery na gruz o wielkości 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy atrakcyjne stawki, natychmiastową realizację zamówień oraz dostosowane rozwiązania. Przy zamówieniu dużej ilości kontenerów na odpady lub częstych zleceń oferujemy atrakcyjne rabaty.

Realizujemy szybki wywóz gruzu w okolicach miasta Mikołów. Jeśli potrzebujesz wypożyczyć kontener na śmieci, zadzwoń do nas. Szybko dostarczymy kontener na gruz w trzech dostępnych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3. Dla wygody klientów możliwe jest dokonanie płatności gotówką i kartą u pracownika lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy pełną zadowolenie z realizacji usługi.

Jeżeli potrzebujesz kontener na gruz, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Przyjmujemy zamówienia od godziny 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontenery na gruz dostarczamy zwykle na drugi dzień roboczy po potwierdzeniu zamówienia w mieście Mikołów. Szczegóły doprecyzowujemy osobno przy zamówieniu. Do kontenera na gruz mogą być wyrzucane między innymi cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkich materiałów powstałych podczas prac budowlanych, oprócz papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, są dopuszczone w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.Konsumenci korzystający z naszych usług to zarówno duże organizacje, jak i osoby prywatne. Nasza firma Danbud jest jedną z najbardziej popularnych w okolicy dzięki nowoczesnemu sprzętowi, dynamicznemu rozwojowi i dużej sieci klientów.

WYNAJEM KONTENERÓW FAQ

Jak zamówić kontener na gruz w mieście Mikołów?

Aby zamówić kontener na gruz w mieście Mikołów, zadzwoń pod numer 792-459-575 lub prześlij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00.

Ile czasu muszę czekać na podstawienie kontenera w mieście Mikołów?

Kontener na gruz, śmieci i inne odpady podstawiamy zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym po zamówieniu. Szczegóły ustalamy indywidualnie podczas zamówienia.

Jak i kiedy mogę zapłacić za kontener na gruz?

Płatności w postaci gotówki lub kartą przyjmuje kierowca przy podstawieniu kontenera. Można również dokonać przedpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Czy podane w cenniku ceny za wywóz gruzu są całościowe?

Podane ceny za wywóz gruzu są cenami ryczałtowymi zawierającymi w sobie opłatę za podstawienie kontenera na 7 dni. Za każdy kolejny
dzień naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 zł netto za dzień.

Co mogę wrzucać do kontenera na gruz?

Do kontenerów gruzowych wrzucamy gruz ceglany, betonowy, tynki, kafelki oraz wszelkiego rodzaju produkty pochodzące z rozbiórek wyłączając opakowania plastikowe, papierowe, kartongipsy itp.

Jakie kontenery oferujecie?

Podstawiamy kontenery w mieście Mikołów w trzech rozmiarach: 5m3, 7m3 i 10m3. Rozróżniamy kontenery na gruz lub kontenery na zmieszane odpady budowlane.

5/5 - (3 votes)