dan-bud

logo kontenery Danbud 2

Wywóz gruzu Świętochłowice

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

KONTENER 5m3, 7m3, 10m3

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych oraz firm w mieście Świętochłowice i okolicy. Świadczymy pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami podczas każdego projektu budowlanego, remontowego i porządkowego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci i odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, szybkość realizacji zamówień oraz spersonalizowane dostosowania. Przy zamówienie dużej ilości kontenerów na śmieci lub regularnej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapewniamy ekspresowo wywóz gruzu, śmieci, gabarytów, odpadów budowlanych i innych odpadów na terenie Świętochłowic i Śląska. Jeśli jest Ci potrzebny wynajem kontenerów – zadzwoń. Niezwłocznie dostarczymy Ci kontener na gruz w 3 możliwych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3.

Dla wygody klientów płatności można dokonać gotówką i kartą kierowcy lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy satysfakcję z realizacji zamówienia.

wywóz gruzu Świętochłowice

WYWÓZ GRUZU I ŚMIECI

POTRZEBNY CI KONTENER NA GRUZ? ZADZWOŃ!

Kontener 5m3, 7m3, 10m3 – na gruz, śmieci, odpady budowlane, zmieszane, wielkogabarytowe

KONTENER NA GRUZ ŚWIĘTOCHŁOWICE

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń do ans pod numer 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontener  na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia w mieście Świętochłowice. Szczegóły ustalamy osobno przy zamówieniu.

Do kontenera na gruz można wrzucać m.in. cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkie materiały do prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, można umieścić w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.

Czy usuwanie gruzu to usługa, której potrzebujesz od zaraz? To idealna lokalizacja. Skutecznie i szybko usuniemy gruz z Swiętochłowic oraz zapewnimy bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób pozbycia się wszelkiego rodzaju gruzu budowlanego. Postępujemy zgodnie z wytycznymi gospodarki odpadami zawartymi w najważniejszych aktach prawnych. Dążymy do ekologicznych rozwiązań i dostosowujemy się do współczesnych wyzwań w ekologii. Jeżeli chcesz wyeliminować gruz i inne odpady w zgodzie z obowiązującymi przepisami i środowiskiem naturalnym służymy pomocą. Martwisz się, co zrobić z odpadami z budowy nowego mieszkania? Jak pozbyć się gruzu, nie narażając się na odpowiedzialność karną i nie szkodząc środowisku? Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest powierzenie tej odpowiedzialności firmie specjalizującej się w usługach wywozu gruzu. Zamiast skupiać się na prawidłowej utylizacji odpadów, będziesz miał wtedy możliwość realizacji dodatkowych inicjatyw związanych z remontem obiektu. Współpracując z profesjonalistami, którzy specjalizują się w usuwaniu gruzu w mieście Swiętochłowice po obniżonej cenie, będziesz mieć spokój i zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zobacz także: wywóz gruzu Zabrze

Wynajem kontenerów Danbud

WYNAJEM KONTENERÓW FAQ

Jak zamówić kontener na gruz w Świętochłowicach?

Aby zamówić kontener na gruz w Katowicach, zadzwoń pod numer 792-459-575 lub prześlij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00.

Ile czasu muszę czekać na podstawienie kontenera w mieście Świętochłowice?

Kontener na gruz, śmieci i inne odpady podstawiamy zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym po zamówieniu. Szczegóły ustalamy indywidualnie podczas zamówienia.

Jak i kiedy mogę zapłacić za kontener na gruz?

Płatności w postaci gotówki lub kartą przyjmuje kierowca przy podstawieniu kontenera. Można również dokonać przedpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Czy podane w cenniku ceny za wywóz gruzu są całościowe?

Podane ceny za wywóz gruzu są cenami ryczałtowymi zawierającymi w sobie opłatę za podstawienie kontenera na 7 dni. Za każdy kolejny
dzień naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 zł netto za dzień.

Co mogę wrzucać do kontenera na gruz?

Do kontenerów gruzowych wrzucamy gruz ceglany, betonowy, tynki, kafelki oraz wszelkiego rodzaju produkty pochodzące z rozbiórek wyłączając opakowania plastikowe, papierowe, kartongipsy itp.

Jakie kontenery oferujecie?

Podstawiamy kontenery w mieście Świętochłowice w trzech rozmiarach: 5m3, 7m3 i 10m3. Rozróżniamy kontenery na gruz lub kontenery na zmieszane odpady budowlane.

5/5 - (3 votes)