dan-bud

logo kontenery Danbud 2

Wywóz gruzu Gliwice

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

KONTENER 5m3, 7m3, 10m3

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych oraz firm w mieście Gliwice i okolicy. Świadczymy pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami podczas każdego projektu budowlanego, remontowego i porządkowego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci i odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, szybkość realizacji zamówień oraz spersonalizowane dostosowania. Przy zamówienie dużej ilości kontenerów na śmieci lub regularnej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapewniamy ekspresowo wywóz gruzu, śmieci, gabarytów, odpadów budowlanych i innych odpadów na terenie Gliwic i Śląska. Jeśli jest Ci potrzebny wynajem kontenerów – zadzwoń. Niezwłocznie dostarczymy Ci kontener na gruz w 3 możliwych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3.

Dla wygody klientów płatności można dokonać gotówką i kartą kierowcy lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy satysfakcję z realizacji zamówienia.

wywóz gruzu Gliwice

WYWÓZ GRUZU I ŚMIECI

POTRZEBNY CI KONTENER NA GRUZ? ZADZWOŃ!

Kontener 5m3, 7m3, 10m3 – na gruz, śmieci, odpady budowlane, zmieszane, wielkogabarytowe

KONTENER NA GRUZ GLIWICE

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń do nas pod numer 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontener  na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia w mieście Gliwice. Szczegóły ustalamy osobno przy zamówieniu.

Do kontenera na gruz można wrzucać m.in. cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkie materiały do prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, można umieścić w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.

Wywóz gruzu przez naszą firmę zawsze kończy się jak najszybciej – rozumiemy Państwa pragnienie zarówno niskiej ceny jak i dużej ilości kontenerów, staramy się sprostać obu tym pragnieniom. Wymienimy kontener w ciągu 24 godzin. Podmiany są zazwyczaj przeprowadzane z dnia na dzień. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji we wszelkich przedsięwzięciach związanych z wywozem gruzu, śmieci lub innych odpadów. Nie boimy się trudności, a zawód ten jest naszą pasją, w której posiadamy szeroką wiedzę. Obecnie wywozem odpadów w Gliwicach zajmuje się wiele firm specjalizujących się w wywozie i unieszkodliwianiu odpadów, jednak tylko na naszej platformie możliwy jest odbiór tych odpadów praktycznie na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Specjalizujemy się w wywozie gruzu na terenie Gliwic dostarczając przede wszystkim kontenery 5m3 i 7m3. Posiadamy również mniejsze kontenery, w których można przewozić zarówno gruz czysty jak i mieszany.

Zobacz także: wywóz gruzu Katowice

Wynajem kontenerów Danbud

KONTENERY DANBUD

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych i firm w mieście Gliwice. Oferujemy pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami podczas wykonywania każdego zadania budowlanego. Obsługujemy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci oraz odpady dużej objętości. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o wielkości 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówień oraz dostosowane rozwiązania. Przy zamówieniu dużej ilości kontenerów na śmieci lub regularnej współpracy oferujemy korzystne promocje.

Oferujemy szybki wywóz gruzu w okolicach miasta Gliwice. Jeśli potrzebujesz wypożyczyć kontener na odpady, skorzystaj z naszych usług. Bezzwłocznie przewieziemy kontener na gruz w trzech wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3. Dla wygody klientów możliwe jest dokonanie płatności gotówką i kartą u specjalisty lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy pełną zadowolenie z realizacji usługi.

Jeśli chcesz wynająć kontener na gruz, zadzwoń do nas pod numerem telefonu 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Przyjmujemy zamówienia od 7:00 do 16:00 w tygodniu. Kontenery na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia w mieście Gliwice. Szczegóły doprecyzowujemy osobno w trakcie zgłaszania. Do kontenera na gruz są akceptowane przykładowo gruz budowlany, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkich materiałów powstałych podczas prac budowlanych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, są dopuszczone w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.Konsumenci korzystający z naszych usług to zarówno duże organizacje, jak i osoby prywatne. Nasza firma Danbud jest jedną z najbardziej popularnych w regionie dzięki nowoczesnemu sprzętowi, dynamicznemu rozwojowi i dużej sieci klientów.

WYNAJEM KONTENERÓW FAQ

Jak zamówić kontener na gruz w Gliwicach?

Aby zamówić kontener na gruz w mieście Gliwice, zadzwoń pod numer 792-459-575 lub prześlij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00.

Ile czasu muszę czekać na podstawienie kontenera w Gliwicach?

Kontener na gruz, śmieci i inne odpady podstawiamy zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym po zamówieniu. Szczegóły ustalamy indywidualnie podczas zamówienia.

Jak i kiedy mogę zapłacić za kontener na gruz?

Płatności w postaci gotówki lub kartą przyjmuje kierowca przy podstawieniu kontenera. Można również dokonać przedpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Czy podane w cenniku ceny za wywóz gruzu są całościowe?

Podane ceny za wywóz gruzu są cenami ryczałtowymi zawierającymi w sobie opłatę za podstawienie kontenera na 7 dni. Za każdy kolejny
dzień naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 zł netto za dzień.

Co mogę wrzucać do kontenera na gruz?

Do kontenerów gruzowych wrzucamy gruz ceglany, betonowy, tynki, kafelki oraz wszelkiego rodzaju produkty pochodzące z rozbiórek wyłączając opakowania plastikowe, papierowe, kartongipsy itp.

Jakie kontenery oferujecie?

Podstawiamy kontenery w mieście Gliwice w trzech rozmiarach: 5m3, 7m3 i 10m3. Rozróżniamy kontenery na gruz lub kontenery na zmieszane odpady budowlane.

5/5 - (3 votes)