dan-bud

logo kontenery Danbud 2

Wywóz gruzu Chorzów

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

KONTENER 5m3, 7m3, 10m3

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych oraz firm w mieście Chorzów i okolicy. Świadczymy pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami podczas każdego projektu budowlanego, remontowego i porządkowego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci i odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, szybkość realizacji zamówień oraz spersonalizowane dostosowania. Przy zamówienie dużej ilości kontenerów na śmieci lub regularnej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapewniamy ekspresowo wywóz gruzu, śmieci, gabarytów, odpadów budowlanych i innych odpadów na terenie Chorzowa i Śląska. Jeśli jest Ci potrzebny wynajem kontenerów – zadzwoń. Niezwłocznie dostarczymy Ci kontener na gruz w 3 możliwych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3.

Dla wygody klientów płatności można dokonać gotówką i kartą kierowcy lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy satysfakcję z realizacji zamówienia.

wywóz gruzu Chorzów

WYWÓZ GRUZU I ŚMIECI

POTRZEBNY CI KONTENER NA GRUZ? ZADZWOŃ!

Kontener 5m3, 7m3, 10m3 – na gruz, śmieci, odpady budowlane, zmieszane, wielkogabarytowe

KONTENER NA GRUZ CHORZÓW

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń do nas pod numer 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontener  na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia w mieście Chorzów. Szczegóły ustalamy osobno przy zamówieniu.

Do kontenera na gruz można wrzucać m.in. cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkie materiały do prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, można umieścić w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.

Usuwanie gruzu i gruzu budowlanego w Chorzowie ma ogromne znaczenie dla każdego mieszkańca tego miasta, który chce wyremontować swoje mieszkanie, dom lub biuro. Podczas każdego remontu powstaje duża ilość gruzu i odpadów, których usunięcie jest niezbędne do powodzenia każdego remontu i budowy. Gruz i odpady remontowe mogą nawet uniemożliwić przeprowadzenie remontu i wywołać niechęć między sąsiadami. Nasza firma specjalizuje się w wywozie gruzu i gruzu na terenie Chorzowa i okolic. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby nasi klienci mieli sposób na sprawne odbieranie gruzu i odpadów powstałych podczas remontu lub wykończenia mieszkań. Zatrudniamy najbardziej doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie uważane jest za gwarancję skutecznej obsługi oraz usuwania gruzu i odpadów budowlanych. Stworzony przez Danbud system odbioru gruzu i odpadów jest innowacyjny i nowoczesny, to połączenie gwarantuje obsługę klienta na najwyższym poziomie i w sposób bezpieczny dla środowiska.

Zobacz także: wywóz gruzu Bytom

Wynajem kontenerów Danbud

KONTENERY DANBUD

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych i firm w miejscowości Chorzów. Oferujemy pełen zakres usług z zakresu eksploatacji odpadów podczas realizacji każdego projektu porządkowego. Odbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci oraz odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o wielkości 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, natychmiastową realizację zamówień oraz indywidualne rozwiązania. Przy zamówieniu dużej ilości kontenerów na odpady lub stałej współpracy oferujemy korzystne promocje.

Realizujemy ekspresowy wywóz gruzu w mieście Chorzów. Jeśli potrzebujesz wynająć kontener na śmieci, skontaktuj się z nami. Bezzwłocznie przewieziemy kontener na gruz w trzech dostępnych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3. Dla Twojej wygody możliwe jest dokonanie płatności gotówką i kartą u kierowcy lub przelewem bankowym (opłata przed realizacją). Gwarantujemy pełną satysfakcję z realizacji zlecenia.

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń do nas pod numerem telefonu 792459575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Przyjmujemy zamówienia od 7:00 do 16:00 w tygodniu. Kontenery na gruz dostarczamy zwykle na drugi dzień roboczy po przyjęciu zgłoszenia w mieście Chorzów. Szczegóły umawiamy osobno w trakcie zgłaszania. Do kontenera na gruz można wrzucać między innymi gruz budowlany, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Z kolei wszystkich materiałów związanych z pracami budowlanymi, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, akceptowane są w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.Odbiorcy korzystający z naszych usług to zarówno duże organizacje, jak i osoby prywatne. Nasza firma Danbud jest jedną z najbardziej znanych w okolicy dzięki nowoczesnemu sprzętowi, dynamicznemu rozwojowi i dużej sieci odbiorców.

WYNAJEM KONTENERÓW FAQ

Jak zamówić kontener na gruz w Chorzowie?

Aby zamówić kontener na gruz w Katowicach, zadzwoń pod numer 792-459-575 lub prześlij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00.

Jak długo czeka się na podstawienie kontenera w Chorzowie?

Kontener na gruz, śmieci i inne odpady podstawiamy zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym po zamówieniu. Szczegóły ustalamy indywidualnie podczas zamówienia.

Jak i kiedy mogę zapłacić za kontener na gruz?

Płatności w postaci gotówki lub kartą przyjmuje kierowca przy podstawieniu kontenera. Można również dokonać przedpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Czy podane w cenniku ceny za wywóz gruzu są pełne?

Podane ceny za wywóz gruzu są cenami ryczałtowymi zawierającymi w sobie opłatę za podstawienie kontenera na 7 dni. Za każdy kolejny
dzień naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 zł netto za dzień.

Co mogę umieścić do kontenera na gruz?

Do kontenerów gruzowych wrzucamy gruz ceglany, betonowy, tynki, kafelki oraz wszelkiego rodzaju produkty pochodzące z rozbiórek wyłączając opakowania plastikowe, papierowe, kartongipsy itp.

Jakie kontenery oferujecie?

Podstawiamy kontenery w mieście Chorzów w trzech rozmiarach: 5m3, 7m3 i 10m3. Rozróżniamy kontenery na gruz lub kontenery na zmieszane odpady budowlane.

5/5 - (3 votes)