dan-bud

logo kontenery Danbud 2

Wywóz gruzu Piekary Śląskie

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

KONTENER 5m3, 7m3, 10m3

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych oraz firm w mieście Piekary Śląskie i okolicy. Świadczymy pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami podczas każdego projektu budowlanego, remontowego i porządkowego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci i odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, szybkość realizacji zamówień oraz spersonalizowane dostosowania. Przy zamówienie dużej ilości kontenerów na śmieci lub regularnej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapewniamy ekspresowo wywóz gruzu, śmieci, gabarytów, odpadów budowlanych i innych odpadów na terenie Piekar Śląskich. Jeśli jest Ci potrzebny wynajem kontenerów – zadzwoń. Niezwłocznie dostarczymy Ci kontener na gruz w 3 możliwych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3.

Dla wygody klientów płatności można dokonać gotówką i kartą kierowcy lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy satysfakcję z realizacji zamówienia.

wywóz gruzu Piekary Śląskie

WYWÓZ GRUZU I ŚMIECI

POTRZEBNY CI KONTENER NA GRUZ? ZADZWOŃ!

Kontener 5m3, 7m3, 10m3 – na gruz, śmieci, odpady budowlane, zmieszane, wielkogabarytowe

KONTENER NA GRUZ PIEKARY ŚLĄSKIE

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń do nas pod numer 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontener  na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia w mieście Piekary Śląskie. Szczegóły ustalamy osobno przy zamówieniu.

Do kontenera na gruz można wrzucać m.in. cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkie materiały do prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, można umieścić w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.

Powierzając nam sprzątanie budowy lub mieszkania po gruntownym remoncie, możesz również skorzystać z profesjonalnej i bezpiecznej dla środowiska utylizacji gruzu i innych odpadów budowlanych. Dzięki temu posiadamy kompleksowe portfolio usług: nasi pracownicy nie tylko wywożą i wywożą odpady czy zużyte narzędzia, ale także utylizują je zgodnie z obowiązującymi przepisami. Uwzględniamy indywidualne wymagania naszych klientów, zachowując przy tym najwyższą jakość usług i konkurencyjny cennik. Pamiętajcie, że zajmujemy się nie tylko wywozem gruzu. Mamy również możliwość odbioru odpadów elektronicznych i utylizacji przedmiotów wielkogabarytowych.

Zobacz także: wywóz gruzu Świętochłowice

Wynajem kontenerów Danbud

KONTENERY DANBUD

Realizujemy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych i firm w miejscowości Piekary Śląskie. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania z zakresu eksploatacji odpadów podczas wykonywania każdego zadania porządkowego. Odbieramy wszelkiego rodzaju odpady, odpady po remoncie oraz odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy niskie koszty, ekspresową realizację zamówień oraz indywidualne rozwiązania. Przy zamówieniu dużej ilości kontenerów na odpady lub regularnej współpracy oferujemy znaczne zniżki.

Oferujemy szybki wywóz gruzu w mieście Piekary Śląskie. Jeśli potrzebujesz wynająć kontener na odpady, skorzystaj z naszych usług. Bezzwłocznie przewieziemy kontener na gruz w trzech dostępnych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3. Dla Państwa wygody możliwe jest dokonanie płatności gotówką i kartą u pracownika lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy pełną zadowolenie z realizacji usługi.

Jeżeli potrzebujesz kontener na gruz, nawiąż z nami kontakt pod numerem telefonu 792459575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Jesteśmy dostępni od 7:00 do 16:00 w dni robocze. Kontenery na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po przyjęciu zgłoszenia w mieście Piekary Śląskie. Szczegóły ustalamy osobno podczas składania zamówienia. Do kontenera na gruz są akceptowane między innymi gruz budowlany, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkich materiałów związanych z pracami budowlanymi, oprócz papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, są dopuszczone w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.Konsumenci korzystający z naszych usług to zarówno duże organizacje, jak i osoby prywatne. Nasza firma Danbud jest jedną z najbardziej popularnych w okolicy dzięki nowoczesnemu sprzętowi, dynamicznemu rozwojowi i dużej sieci klientów.

WYNAJEM KONTENERÓW FAQ

Jak zamówić kontener na gruz w mieście Piekary Śląskie?

Aby zamówić kontener na gruz w Katowicach, zadzwoń pod numer 792-459-575 lub prześlij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00.

Ile czasu muszę czekać na podstawienie kontenera w mieście Piekary Śląskie?

Kontener na gruz, śmieci i inne odpady podstawiamy zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym po zamówieniu. Szczegóły ustalamy indywidualnie podczas zamówienia.

Jak i kiedy mogę zapłacić za kontener na gruz?

Płatności w postaci gotówki lub kartą przyjmuje kierowca przy podstawieniu kontenera. Można również dokonać przedpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Czy podane w cenniku ceny za wywóz gruzu są całościowe?

Podane ceny za wywóz gruzu są cenami ryczałtowymi zawierającymi w sobie opłatę za podstawienie kontenera na 7 dni. Za każdy kolejny
dzień naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 zł netto za dzień.

Co mogę wrzucać do kontenera na gruz?

Do kontenerów gruzowych wrzucamy gruz ceglany, betonowy, tynki, kafelki oraz wszelkiego rodzaju produkty pochodzące z rozbiórek wyłączając opakowania plastikowe, papierowe, kartongipsy itp.

Jakie kontenery oferujecie?

Podstawiamy kontenery w mieście Piekary Śląskie w trzech rozmiarach: 5m3, 7m3 i 10m3. Rozróżniamy kontenery na gruz lub kontenery na zmieszane odpady budowlane.

5/5 - (3 votes)