dan-bud

logo kontenery Danbud 2

Wywóz gruzu Sosnowiec

WYNAJEM KONTENERA NA GRUZ

KONTENER 5m3, 7m3, 10m3

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych oraz firm w mieście Sosnowiec i okolicy. Świadczymy pełen zakres usług z zakresu gospodarki odpadami podczas każdego projektu budowlanego, remontowego i porządkowego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci i odpady wielkogabarytowe. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy konkurencyjne ceny, szybkość realizacji zamówień oraz spersonalizowane dostosowania. Przy zamówienie dużej ilości kontenerów na śmieci lub regularnej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapewniamy ekspresowo wywóz gruzu, śmieci, gabarytów, odpadów budowlanych i innych odpadów na terenie Sosnowiec i Śląska. Jeśli jest Ci potrzebny wynajem kontenerów – zadzwoń. Niezwłocznie dostarczymy Ci kontener na gruz w 3 możliwych wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3.

Dla wygody klientów płatności można dokonać gotówką i kartą kierowcy lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy satysfakcję z realizacji zamówienia.

wywóz gruzu Sosnowiec

WYWÓZ GRUZU I ŚMIECI

POTRZEBNY CI KONTENER NA GRUZ? ZADZWOŃ!

Kontener 5m3, 7m3, 10m3 – na gruz, śmieci, odpady budowlane, zmieszane, wielkogabarytowe

KONTENER NA GRUZ SOSNOWIEC

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń do nas pod numer 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontener  na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia w mieście Sosnowiec. Szczegóły ustalamy osobno przy zamówieniu.

Do kontenera na gruz można wrzucać m.in. cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkie materiały do prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, można umieścić w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.

 Czas to pieniądz – wpływ mają m.in. Ta zasada ma dla nas ogromne znaczenie: terminowość zleceń jest najważniejsza. Rozumiemy, że wywóz gruzu w workach to często tylko jeden z wielu elementów danego projektu, opóźnienia na tym etapie będą miały znaczący negatywny wpływ. Dlatego zaczynamy od dokładnego zbadania zakresu projektu. Następnie omawiamy praktyczny plan działania, biorąc pod uwagę przewidywany czas ich realizacji. Harmonogram ułatwia klientowi kontrolę nad tempem realizacji zlecenia w oparciu o jasne i przejrzyste wskaźniki. Wyróżnia nas szybkość. Staramy się jak najszybciej usuwać gruz w workach. Dotyczy to również innych naszych usług. Musimy natychmiast rozpocząć proces zbierania odpadów lub papieru, który nie nadaje się do recyklingu.


Zobacz także: wywóz gruzu Siemianowice

Wynajem kontenerów Danbud

KONTENERY DANBUD

Świadczymy wywóz gruzu dla klientów indywidualnych i firm w miejscowości Sosnowiec. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu eksploatacji odpadów podczas realizacji każdego projektu porządkowego. Zbieramy wszelkiego rodzaju odpady, śmieci oraz odpady dużej objętości. Nasze rozwiązania to kontenery na gruz o pojemności 5 m3, 7 m3, 10 m3. Każdemu klientowi oferujemy niskie koszty, ekspresową realizację zamówień oraz indywidualne rozwiązania. Przy zamówieniu dużej ilości kontenerów na śmieci lub częstych zleceń oferujemy znaczne zniżki.

Zapewniamy natychmiastowy wywóz gruzu na terenie miasta Sosnowiec. Jeśli potrzebujesz wypożyczyć kontener na śmieci, zadzwoń do nas. Bezzwłocznie przewieziemy kontener na gruz w trzech wariantach: 5m3, 7m3 i 10m3. Dla wygody klientów dostępne są różne opcje płatności gotówką i kartą u pracownika lub przelewem bankowym (przedpłata). Gwarantujemy pełną zadowolenie klienta z realizacji zamówienia.

Aby zamówić kontener na gruz, nawiąż z nami kontakt pod numerem telefonu 792459575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Przyjmujemy zamówienia od siódmej do szesnastej w tygodniu. Kontenery na gruz dostarczamy zwykle następnego dnia roboczego po przyjęciu zgłoszenia w mieście Sosnowiec. Szczegóły umawiamy osobno w trakcie zgłaszania. Do kontenera na gruz mogą być wyrzucane m.in. cegły i gruz betonowy, tynk, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Z kolei wszystkich materiałów do prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, akceptowane są w kontenerze na zmieszane odpady budowlane.Odbiorcy korzystający z naszych usług to zarówno duże organizacje, jak i osoby prywatne. Nasza firma Danbud jest jedną z najbardziej znanych w Sosnowcu dzięki nowoczesnemu sprzętowi, dynamicznemu rozwojowi i dużej sieci odbiorców.

WYNAJEM KONTENERÓW FAQ

Jak zamówić kontener na gruz w mieście Sosnowiec?

Aby zamówić kontener na gruz w Katowicach, zadzwoń pod numer 792-459-575 lub prześlij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00.

Ile czasu muszę czekać na podstawienie kontenera w mieście Sosnowiec?

Kontener na gruz, śmieci i inne odpady podstawiamy zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym po zamówieniu. Szczegóły ustalamy indywidualnie podczas zamówienia.

Jak i kiedy mogę zapłacić za kontener na gruz?

Płatności w postaci gotówki lub kartą przyjmuje kierowca przy podstawieniu kontenera. Można również dokonać przedpłaty na konto. Numer konta znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Czy podane w cenniku ceny za wywóz gruzu są całościowe?

Podane ceny za wywóz gruzu są cenami ryczałtowymi zawierającymi w sobie opłatę za podstawienie kontenera na 7 dni. Za każdy kolejny
dzień naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 zł netto za dzień.

Co mogę wrzucać do kontenera na gruz?

Do kontenerów gruzowych wrzucamy gruz ceglany, betonowy, tynki, kafelki oraz wszelkiego rodzaju produkty pochodzące z rozbiórek wyłączając opakowania plastikowe, papierowe, kartongipsy itp.

Jakie kontenery oferujecie?

Podstawiamy kontenery w mieście Sosnowiec w trzech rozmiarach: 5m3, 7m3 i 10m3. Rozróżniamy kontenery na gruz lub kontenery na zmieszane odpady budowlane.

5/5 - (3 votes)