dan-bud

logo kontenery Danbud 2

O firmie 2

Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Bytom, Chorzów, Zabrze, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Siemianowice, Sosnowiec, Mikołów, Śląsk

Jesteśmy firmą działającą na terenie śląska od wielu lat.

Oferujemy wywóz odpadów zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie gospodarki odpadami na każdej budowie, podczas remontu jak i przy pracach porządkowych. Odbieramy każdy rodzaj odpadów. Nasze rozwiązania to kontenery o pojemności: 5m3, 7m3, 10m3. Oferujemy konkurencyjne ceny, szybkość w realizacji zamówienia oraz indywidualne dopasowanie do każdego klienta. Dajemy możliwość negocjacji cen przy dużych zamówieniach.

Zapewniamy wywóz gruzu, śmieci, gabarytów, odpadów budowlanych i innych odpadów na terenie Śląska, a dokładniej do 30 km od miejscowości Ruda Śląska. Od wielu lat świadczymy wynajem kontenerów klientom indywidualnym oraz firmom. Szybko oferujemy 3 rodzaje kontenerów w niskich cenach: kontenery 5m3, 7m3 i 10m3.

Dla wygody klienta możliwa jest płatność zarówno gotówką jak i kartą u kierowcy czy też przelewem (przedpłata). Gwarantujemy satysfakcję przy realizacji zamówień.

Aby zamówić kontener na gruz, zadzwoń 792-459-575 lub wyślij zamówienie na adres: buro@dan-bud.pl. Zamówienia przyjmujemy od 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Kontenery dostarczmy zwykle następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. Szczegóły ustalamy osobno podczas zamówienia. Przy dostawie kontenera kierowca akceptuje płatność gotówką lub kartą kredytową. Możesz również dokonać przedpłaty na swoje konto. Numery rachunków znajdziesz w zakładce Kontakty.

Do kontenera na gruz wrzucić można: cegły i wióry betonowe, tynki, płytki i różne produkty rozbiórkowe. Natomiast wszystkie materiały z prac renowacyjnych, z wyjątkiem papy dachowej, wełny mineralnej i części samochodowych, można wrzucać do kontenera na zmieszane odpady budowlane.

Oferujemy kontenery w trzech rozmiarach: 5 m3, 7 m3 i 10 m3. Rozróżniamy kontenery na gruz lub kontenery na zmieszane odpady budowlane. Wynajem kontenerów obejmuje obszar 30 km wokół Rudy Śląskiej, w tym następujące miejscowości: Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Bytom, Chorzów, Zabrze, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Siemianowice, Sosnowiec, Mikołów.

Rate this page